سه تابه سایز ۲۰ ۲۴ ۲۸

کد : 31
به اشتراک بگذارید :
عمومی
مدل سه تابه
جنس گرانیت
سایز 20سانتی متر
فروشنده : فروشگاه اینترنتی اطمینان کالا
محل فروشگاه : گلستان،شهرک صنعتی رامیان
۷۵,۰۰۰تومان
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
تعداد :

سه تابه .سایز ۲۰ ۲۴ ۲۸ : تابه کاربردی ترین وسیله در منزل است . هر آشپزی همیشه یکی از پر استفاده ترین ظروف دم دستش ماهیتابه است اما این دستیار آشپزخانه باید خصوصیات خاصی داشته باشد.

اطمینان کالا " از تولیدات باکیفیت داخلی هستند. هر آشپزخانه ای نیازمند به یک ست تابه با این سایزها است ؛ همچنین جنس رویه‌ی تابه ها، گرانیتی است. گرانیت علاوه‌ بر نداشتن مضرات تفلون، به روغن کمتری جهت پخت غذا نیاز دارد. وجود سه اندازه‌ی مختلف کوچک، متوسط و بزرگ تابه در این مجموعه موجب کاربردی‌ترشدن آن شده است و می‌توانید پخت انواع غذاها را در این ست سه‌پارچه‌ تجربه کرده و اندازه‌ی آن را با توجه به تعداد افراد انتخاب کنید. . این تابه به ‌صورت نیم‌قابلمه و گرد بوده و دارای یک دسته‌ است . عمده‌ی وزن تابه به روکش داخلی و خارجی گرانیت مربوط است. این نوع روکش ظروف به روغن کمتری جهت پخت غذا نیاز دارد. گرانیت گرما را در خود نگه داشته و غذا در آن ته نمی‌گیرد؛ همچنین حفظ گرما در گرانیت سبب می‌شود با شعله کم اجاق هم بتوان آشپزی کرد.

خصوصیات تابه های اطمینان کالا :

سایز مناسب و استاندارد ، عمق کافی و چشمگیر ، پوشش محکم و بادوام ، نچسب بودن ، پوشش گرانیتی با استقامت بالا ، گارانتی محصولات

 

 

محصولات مشابه