سرویس ۱۰پارچه سلین

کد : 39
به اشتراک بگذارید :
فروشنده : فروشگاه اینترنتی اطمینان کالا
محل فروشگاه : گلستان،شهرک صنعتی رامیان
۷۰۰,۰۰۰تومان
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
تعداد :

سرویس ۱۰پارچه سلین: سرویس قابلمه کاربردی ترین وسیله در منزل است . هر آشپزی همیشه یکی از پر استفاده ترین ظروف دم دستش قابلمه است اما این دستیار آشپزخانه باید خصوصیات خاصی داشته باشد. سرویس

سرویس ۱۰پارچه سلین  " اطمینان کالا " از تولیدات باکیفیت داخلی هستند. هر آشپزخانه ای نیازمند به یک سرویس قابلمه در سایزهای مختلف است ؛ همچنین جنس رویه‌ی قابلمه ها، گرانیتی است. گرانیت علاوه‌ بر نداشتن مضرات تفلون، به روغن کمتری جهت پخت غذا نیاز دارد. عمده‌ی وزن این سرویس به روکش داخلی و خارجی گرانیت مربوط است. این نوع روکش ظروف به روغن کمتری جهت پخت غذا نیاز دارد. گرانیت گرما را در خود نگه داشته و غذا در آن ته نمی‌گیرد؛ همچنین حفظ گرما در گرانیت سبب می‌شود با شعله کم اجاق هم بتوان آشپزی کرد.

خصوصیات سرویس ۱۰پارچه سلین اطمینان کالا :

سایز قابلمه ها: ۱۶ - ۲۰ - ۲۴ - ۲۸
تابه :۲۴ بادرب مشترک
شیرجوش

فروشگاه اینترنتی اطمینان کالا

برند اطمینان کالا را بی شک می توان یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان لوازم آشپزخانه در ایران دانست که سابقه ای درخشان چند ساله در این زمینه دارد. شرکت اطمینان کالا فعالیت خود را در سال 1390 در زمینه تولید ظروف آشپزخانه با پوشش نچسب آغاز نموده و تا به امروز یکی از فعالان حرفه ای در این صنعت می باشد امروزه محصولات این شرکت در خاورمیانه به فروش می رسد و قطعا طرفداران زیادی دارد. محصولات اطمینان کالا به دلیل کیفیت بسیار بالا، طراحی های متنوع، نوآوری، استفاده از مواد اولیه با کیفیت، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش باعث شده است تا این برند در ایران نیز طرفداران بسیاری داشته باشد.