سرویس ۷پارچه مایسا سایز قابلمه ۲۰ . ۲۴ . ۲۸با تابه ۲۴

کد : 25
به اشتراک بگذارید :
عمومی
مدل مایسا
جنس گرانیت
سایز 20سانتی متر
فروشنده : فروشگاه اینترنتی اطمینان کالا
محل فروشگاه : گلستان،شهرک صنعتی رامیان
۱۹۵,۰۰۰تومان
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
تعداد :

خرید سرویس قابلمه مهم می باشد، این است که این ظروف علاوه بر مقاومت برای سلامت مضر نباشند. جنس روکش، جنس بدنه و موادی که در ساخت آن به‌ کار رفته، از اهمیت بالایی برخوردار است. برای مثال بدنه‌ی آلومینیوم که اغلب برای ساخت ظروف استفاده می‌شود، بهترین رسانا برای انتقال حرارت است که کمک می‌کند تمام سطح ظرف بصورت یکنواخت داغ شود. روکش گرانیت یکی از بهترین انواعی است که می‌توان در بازار یافت، زیرا ظروف با این روکش خاصیت نچسب‌ بودن را از تفلون و مقاومت بالا را از سرامیک به ارث برده‌اند.استاندارد بودن ظروف گرانیتی اهمیت فراوانی دارند، سرویس های قابلمه و ماهیتابه اطمینان کالا دارای نشان استاندارد میباشند. این محصول شامل سه عدد قابلمه در سایزهای 28،24،20 و یک عدد ماهیتابه در سایز 24 میباشد.همچنین دارای سه عدد درب پیرکس سوپاپ دار در سایزهای ذکر شده بوده، که درب بزرگ، هم برای قابلمه و هم برای ماهیتابه قابل استفاده میباشد.

ویژگی های سرویس های قابلمه در اطمینان کالا

 

با ضخامت ٢.٢ و ۱.۸

دسته ها از جنس باكاليت و بسيار مقاوم دربرابر حرارت و نسوز بوده و همچنين درب ظروف از جنس شيشه پيركس نشكن و داراي سوپاپ مي باشد

مزیت ما استفاده از بهترین ، عالی ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه  با حداقل سود ممکن و در نتیجه بهترین و بالاترین کیفیت را با پایین ترین قیمت عرضه میکنیم.

محصولات مشابه